Kimiz Biz?

meyfilm_ekibimeyfilm, Mehmet Emin Yıldırım tarafından ilk önce bir film yapım merkezi ve eğitim kurumu olarak İstiklal caddesindeki yerinde kurulmuştu.

İlk iki yıllık süreçte meyfilm ekibi; Plato Film Okulu, Bahçeşehir Koleji, Açı Koleji gibi önemli eğitim kurumlarında yapılan eğitimlere ve meyfilm ofisinde yapılan senaryo, kısa film ve fotoğrafçılık çalışmalarına ağırlık verdi.

Eğitimimizi alan yetenekli öğrencilerin de ekibimize katılmasıyla birlikte Akdeniz Toros, Ardinart, Arena Bilgisayar-Sensonet gibi firmaların ilk tanıtım filmlerinin çekimi gerçekleşti.

2015 yılının haziran ayında T.C Kalkınma Bakanlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Sultanbeyli Kaymakamlığı, Sultanbeyli Belediyesi ve Maltepe Üniversite’si gibi önemli kurumlarla ortaklaşa olarak yapılan Gençler için Gençlerle adlı gönülden bir projenin belgesel- tanıtımını da yapılınca işler biraz değişmeye başladı.

200’e yakın tanıtım filmi, 10’larca reklam filmi, 50 milyon izlenmeyi aşan klipler, kısa metraj filmler, 6 uzun metraj film, web siteleri, grafik danışmanlığı, eğitim, viral filmler yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

Sonraları müşteri-dostlarımızla kurduğumuz olumlu iletişim bizleri kreatif bir ajans olmaya sürükledi. 2016 yılında hacivad şirketimizi açarak dijital sektörün her alanında iş görebilen bir ajans olarak, bir firmanın kendisini ifade etmesi için gereken her türlü desteği rahatça sağlayabiliyoruz.

2018 yılı itibariyle sinema sektörüne ağırlık veren meyfilm ekibi bu dönemde Şair ve Fahrinayt adlı iki uzun metraj filmi tamamladı.  2022 senesinde bir yandan dijital platformlara yönelik dizi çalışmalarımız devam etmekte, diğer yandan da prodüksiyon alanında her türlü, firma ve kişilere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerle birlikte büyüyoruz, teşekkürler…