Tanıtım Filmi Fiyatları | meyfilm

İnfografik Hazırlama Fiyatları birden farklı unsura göre değişiklik göstermektedir.

İnfografik Hazırlama Fiyatları konusunda en önemli unsur filmi yaptıracak firmanın pazarlama stratejisidir.

Firmanın büyüklüğüne göre fotoğraf çekimi, animasyon ve infografik çalışmalar ve tanıtım filmi çekimi çalışmasının da içinde bulunduğu bir kurumsal tanıtım filmi hazırlanabilir.

Büyük üretim alanlarına sahip olan firmalar havadan çekim çalışmasına önem vermek zorundadırlar. Üretim yerine ithalat yapan firmalar infografik film çalışmasını tercih edebilirler.

Tanıtım filmi nedir, nasıl yapılır sorularına daha ayrıntılı cevap bulmak isterseniz, tanıtım filmi sayfamızı tıklayın.

Whiteboard Animasyon

Tanıtım Filmi Fiyatları- Paketler

Türkçe Seslendirmeli Tanıtım Filmi Çekimi Örnekleri

Yabancı Dil Seslendirmeli Tanıtım Filmi Çekimi Örnekleri

Animasyon Tanıtım Filmi Örnekleri

Arena Bilgisayar, Vodafone, Acıbadem Hastaneleri, İstanbul Üniversitesi, Sensonet gibi Fortune 500 listesindeki firmalar bizi tercih ettiler, siz neredesiniz!

Referanslarımız

Tanıtım filmi çalışması yaptırmak isteyen firmalar şu sorulara dikkat etmeliler:

Hedef kitlemiz hangi filmle daha fazla ilgi gösterecektir?
– Rakip firmalarımız hangi türde film yapmışlar?

  • Geniş üretim, depo- antrepo alanlarına sahip miyiz?
  • Yurt dışı ihracat ülkeleri için hangi yabancı dil seçimini kullanmalıyız?
  • Üretim alanında iş güvenliği kurallarına uygun bir çekim için eksik olan tedbirler nelerdir?

Sorulara verilecek cevaplara göre tanıtım filmi çekimi fiyatları yaklaşık 1.500 TL’den başlamakta ve diğer etkenlerle birlikte fiyat değişmektedir.

Tanıtım filmi fiyatları, tanıtım filmi çekimi yapan firmanın pazarlama stratejisine bağlı olarak değişir. Eğer siz de hangi çapta olursanız olun bir kurumsal tanıtım filmi hazırlamak isterseniz meyfilm’in deneyimli çalışanlarından yardım alabilirsiniz. 

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi Ne Demektir?

Kurumsal tanıtım filmi, bir firmanın müşteri kitlesine kurumsal yapısını en önemli ayrıntıları ile göstermek için hazırladığı film çalışmasıdır. Kurumsal tanıtım filmi, genellikle çok iştiraki bulunan firmaların karmaşık organizasyon sistemlerini göstermeyi amaçlar.

meyfilm.com olarak biz Türkiye’nin en büyük 100 şirketinden biri olan Arena Bilgisayar için kurumsal tanıtım filmi çekimi yaparken Arena’nın iştirakleri Adeo İstanbul, Adeo Ankara, Sensonet, Paynet, Pencere.com gibi şirketleri de kendi üretim alanlarında çekmiş, bir tane tüm şirketleri kapsayan bir tanıtım filmi bir de her şirketin kendi özel tanıtım filmini hazırlamıştık.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Fiyatları | meyfilmKurumsal tanıtım filmi kavramı aslında büyük hacimli firmalar için kullanılan bir kavramdır. Çünkü çok değil bundan 5 sene kadar önce sadece büyük ölçekli firmalar tanıtım filmi çekimi yaptırıyorlar, küçük ölçekli firmalar ise katalog ve fotoğraf çekimi gibi maliyeti düşük medya araçlarını tercih ediyorlardı.

Tanıtım filmi çekimi maliyetlerinin azalması nedeniyle artık şahıs firmaları bile kendi şirket tanıtım filmi çalışmalarını hazırlayabiliyorlar. Bu küçük çaptaki çalışmalara da artık kurumsal tanıtım filmi denmektedir.

Tanıtım filmi çekimi, yukarıda bahsettiğimiz gibi küçük-orta ya da büyük çaplı bütün firmalar için artık zorunlu bir tanıtım aracı olmuştur.

Kurumsal tanıtım filmi çalışmaları, masaüstü çalışmaların da zenginleşmesiyle artık bir çok farklı şekilde hazırlanmaktadır. İstersek kamera-ışık ve ses sistemine bağlı tanıtım filmi çekimi, istersek de animasyon ve fotoğraflarla kurgulanan tanıtım videosu hazırlama çalışması yaptırabiliyoruz. Hepsini bir arada buluşturan yaratıcı tanıtım filmi hazırlama çalışmaları da yapabiliyoruz. Tercih firmanızın pazarlama profiline göre belirlenmektedir.

kurumsal- tanıtım-filmi-nade-elektronikFirma tanıtım filmi, bir firmanın kendisini veya kendisine bağlı işlerini tanıtması için en uygun ve getirisi en yüksek reklam-pazarlama faaliyetidir.

Firma tanıtım filmi çalışmalarında masaüstü whiteboard, 2d veya 3d gibi tanıtım metotları kullanılabilir. Ayrıca havadan çekiminde içinde bulunduğu türkçe veya yabancı herhangi bir dilde profesyonel seslendirme çalışmasıyla desteklenen bir tanıtım filmi çekimi de gerçekleştirilebilir. Burada önemli olan firmanın hedef kitlesi ve uzun döneme dayalı firma pazarlama stratejisidir.